Gay olmak gerçekten zor

Uzun zamandan beri kafama takmıştım 17 yaşlarındaydı. Ben ise 27 yaşında aktif ve pasif[gizli]im. Hayallerimi süslüyordu. Her 31 çektiğimde onu hayal ediyordum.

Ama bana imkansız gibi bir şeydi. Onu her görüşümde içim cız ediyordu. Aynı cafeye takılıyorduk. Onu nette görünce arkasından geçip yanındaki bilgisayara oturdum.

Ha o da ilgimi anlamıştı. Porno film seyrediyordu. Neyse bir saatlik bir uğraş ve terlemelerden sonra ona dönüp ooo diye acaip titrek bir ses çıkardım. O da hafif gülümsedi. Önüne baktım felaket kalkmış, pantolununu yırtar gibi duruyordu. Sonra b. Sayarıma döndüm. Ama artık oda dayanamamış istersen gel beraber bakalım diye söylendi.

Fırladım hemen. Yanına küçük iskemleye oturdum. Gözümü onun şişkinliğinden alamıyordum. O da anlamış olmalıki sürekli ovuyur dahada belirginleşmesi içn elinden geleni yapıyordu. Daha fazla dayanamayıp elimi yarrağına attım. Yanıyordum. Hemen kulağıma aşağıdaki wc. Ye gidelim dedi.

Fırladım. Iki dk. Sonra oda geldi. Ikimizde soyunduk. Aboooo neydi o vücut bembeyaz bir ten. Yapılı. Yakışıklı ve süper kılsız bir popo. Iki saate yakın orda sikiştik. Çok hoştu. Biz artık birbirimiziniz. O benim tek sevgilim.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: