Yeğenimin poposu

Küçük bir yerde yaşadığımız için gay duygularımı açıklamam imkansız.oysa ben erkekler ilgi duyar onları hayal eden aktif ve pasif 27 yaşlarında yakışıklı sayılan bir gencim.

18 yaşında bir benim kadar yakışıklı ve temiz bakımlı yeğenime bir yıldan beridir ilgi duyuyordum.oda farkındaydı ancak endişeliydi.günlerden bir gün eve gelmişti.evde kimsecikler yok akşam yanımda kalacaktı.içim içime sığmıyordu.önce cd falan seyrettik.sonra  masaj yapayım dedim.hemen kabul etti.yüz üstü yatmıştı.

popusu harikaydı .kilot vardı üstünde.ama cesaret edemiyordum ellemeye.omuzlarını ovuyordum.bir reflex bekliyordum.birazda dön dedim.hemen döndüaman allahım o 17 cm lik yarrağı taş gibi olmuştu.bu çok hoşuma gitmişti.bacaklarına sexi ce masaj yapıyordum.usul usullll.ve ellerimi yavaş yavaş sikine götürdüm.

oda hafif gülümsüyordu.bu beni cesaretlendirmeye yetmişti.onu hemen kavradım ona 31 çektim çok hoşuna gitmişti.dahada cesaretlenip popumu yarrağına denk getirdim. abo.bir kalkışı vardı acaip.aslında önce korktum.sonra hemen arkama geçti. o mükemmel yarrağını bir usta edasıyla yavaş yavaş deliğime sokuyordu.

çıldıracaktım sevincten.ona daha çok daha çok diye bağırıyordum.o akşam sabaha kadar karşılıklı sikişmiştik.harikaydı.ama malesef ondan sonra hiç yapmadık.nedenini bilmiyorum.delirecem.

ltf a ve p ler bana mail atsın yerimi açıkça yazamıyorum.kışı soğuk geçen bir yerden yazıyorum bana mail atın mutlaka görüşecez 16/24 yaşlar ve yakışıklılar tercihimdir,,,,Gönderen: turgaykay

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: