&9 pozisyonu ve çığlık atarak boşalma

Biz 16 yaşında iki arkadaşız. Daha önce grup sex bölümüne gönderdiğimiz hikayede yeni bir hikaye daha yazıcağımızı sölemiştik ve bu hikaye kendiliğinden gelişti. Geçen hafta arkadaşımla evde tek başımıza oturmuş bira içiyoduk ve o günlerde ikimizde çok abazaydık.

Sex yapmadan geçen günler başımıza vurmuştu. Sora arkadaşım şeytan sikini çıkartıp oynamaya başladı. Bunun üzerine bende sikimle oynamaya başladım. İkimizin sikide taş gibi olmuştu ve dimdikti.

Daha sonra arkadaşım benim yarağı avucuna alıp bana 31 çekmeye başladı ve uzun zamandır böle bişi yapmak istedini söledi. Benimde hayalimde böle şeyler vardı. Bunun üzerine bende bi anda arkadaşımın sikini tek hamlede ağzıma aldım. Arkadaşım bir anda dumur oldu ama onunda hoşuna gitmişti. Sora arkadaşımda benimkini yalamak istedini söledi. Bunun üzerine 69 pozisyonu aldık ve birbirimize sakso çekmeye başladık.

Yaklaşık 15 dakka sonra zevkin doruklarına ulaştım ve arkadaşımın ağzına boşaldım ve bi anda o da benim ağzıma patladı. İkimizde birbirimizin döllerini son damlasına kadar yuttuk. Hiç konuşmadan arkadaşımı domalttım ve yavaşça götüne sokmaya çalıştım ama çok dar olduğu için benim kalın yarraım içeri girmiyodu. Bunun üzerine içeriden gidip krem aldım ve arkadaşımın göt deliğini kremledim daha sora oda benimkini kremledi.

Sora arkadaşımın götüne tek hamlede soktum ve kökledim. Beş dakka kadar pompaladıktan sora onun götünün derinliklerine boşaldım. Sıra ondaydı ve bende hiç itiraz etmeden götümü ona sundum. Arkadaşım beni sikerken canım çok acıyordu fakat hiç şikayet etmeden tadını çıkarmaya çalıştım ve oda bi süre sora oda benim içime boşaldı.

Sonunda ikimizde mutlu olmuştuk ama aynı zamanda pişmanlık duyuyoduk. Bunu kimseye anlatmamaya karar verdik ve sadece buraya yazmaya karar verdik. Başka maceralarımız olursa tekrar sizinle paylaşacağız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: