Götüm elden gitti

 

Bir gün merakımdan dolayı çetteyken gay kanalına girdim, bi kaç kişiyle konuuyordum ve beni fazla azdıramayan konulardan konuşuyorlardı ve çıkmaya karar verdim, tam çıkacaktımki izmir nickli biri bi mesaj attı. Bende dedimki kendi kendime bide bu adamla konuşmayı deneyelim. Adam 25 yaşında, izmir konakta oturuyor. Ve bana açık açık ben kendisinin hem aktif hemde pasif olduğunu söylüyordu.

Bana birlikte sex yapmayı teklif etti. Biraz muabbet ettikten sonra tabi bende meraklı olduğum için kabul ettim. Adam beni acayip azdırıyordu. Ben ona nerede yapacağız sorusunu sorduğumda ise oda bana benim ev müsait, sen beni sikersin, ben seni dedi ve telefon numarasını verdi. Bende çetten çıktıktan sonra bi hayli düşündüm ve bir gün sonra adamı arayıp yarın geleceğimi söyledim. O da tabi kabul etti.

Konak da durakda buluşacaktık kendisiyle. Ben otobüsten iner inmez yanıma bir adam geldi ve bana ismin caner mi diye sordu. Evet dedim. Tamam hadi gel ben cette tanıştığın adamım dedi. Bende okeyleyip evin yolunu tuttuk. Yolda bana muhteşem bir gün geçireceğimizi falan anlatıyordu ve sonunda evine geldik. Kapıyı açtı ve beni eve buyur etti. Bende geçtim içeri bir baktımki adam kapıyı kitliyor. Açıkcası biraz korktum ve bana hadi yatak odasına geçelim dedi. Bende tamam dedim ve yatak odasının kapısını açtım.

Düştüğüm tongayı anladım.

Bide ne göreyim. İçerde 5 tane 25-30 yaşlarında adamlar var ve bende o anda düştüğüm tongayı anladım ve ağlamaya başladım. Adamlardan birisi bir ip getirdi. Diğeri ise beni tamamen soyduktan sonra yatağa yatırıp bağlamaya başladılar. Adam ın birisi ağzıma sikini dayayıp em len orospuçocuğu diye bağırıyordu. Bende olumsuz tepki verince adam beni tokatlamaya başladı. Bende çaresiz olarak emmeye başladım ve adam ağzıma boşaldı. Adam beni dudaklarımdan öpüyordu ve hiç krem sürmeden biraz tükürükle götümü ısalattı ve sikini öyle bir geçirdiki o an ölüyorum sandım.

O adam bir yandan beni sikerken biriside benim ağzıma veriyordu. Diğerleri ise sıraya girmiş beni sikeceklerdi. Tam 6 kişi beni o gün akşama kadar siktiler, neredeyse ölecektim. En az 20 kere ağzıma boşaldılar. Neyseki bittiler ve beni saldılar. Bende onlara banyo yapabilirmiyim diye sorduğumda hayır diye bağırdı adam. Eve o halde geldim ve anneme kavga ettiğimi söyledim. Bi daha tövbe ettim. cete girmiyorum

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: