ilyas amca beni sikti

Selam ben Gaziantepten yaziyorum. 30 yasinda bir pasif gayim. Bizimkomsumuz olan ilyas ustayla samimiyetimiz ben daha 15-16 yaşında ike başlamıştı. Sürekli ilyas ustalara gidip bilgisayarında oyun oynardım.

Bir gun bilgisayarında bana oyun oynatacagını sandıgım an bana bir kac tane resim gosterdi. Ben daha yeni yeni sexe ilgi duyuyordum o sıralar. Açıkcası benim hoşuma gitmişti. Birkaç dakika sonra elini arkamda hissettim. Okşuyordu. Daha sonra bana ne dersin deneyelimmi dedi.

Ben sesimi çıkarmadım. bundan cesaret alacak ki fermuarını çözdü ve o muhteşem sikini bana dogru sallamaya başladı. Elime alırken biraz korktum ama daha sonra ufak ufak yalamaya başladım. yarrağı kazık gibi olmuştu rahat 18-19 cm civarı ve avucuma sığmayacak kadarda kalındı.

Sonra beni soydu ve domalttı deliğime biraz krem sürüp o devasa yarragı bana soktu. Dünyam başıma yıkıldı sanki ama ilyas usta umrunda değil bana sürekli pompalıyordu. Bir müddet sonra acı bende zevke dönüştü. 10 dakika kadar git gel yaptıktan sonra içime boşaldı. ama daha çıkmadı en sonunda götümden çıktı ve agzıma verip biraz daha yalattı.

O gunden sonra ilyas usta benim kocam olmustu surekli birlikteydik. Ta ki Hollandaya taşınana kadar. Şimdi o kadar Açımki

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: