Domalttım ve çaktım

Eskiden beri hep kadın olmak istedim.  Bu isteğim nedeniyle aile ilişkilerim bozuldu. Babam beni görmek istemedi, toplum beni dışladı ama içimdeki kadın olma isteği herşeyden ağır bastı.  Bu yıl amacıma ulaştım.

Ailenin tek çocuğu olmam sebebiyle ailenin tüm mal varlığı bana kaldı. Bu noktadan sonra ameliyat için gerekli maddi olanaklara kavuşmuş oldum.  2002 yılı Temmuz ayında  Thailand?a gittim ve orada erkekliğe veda ettim.

Ameliyat başlı başına çok büyük bir olay. Ameliyattan sonra neler yaşayacağım diye hep merak ettim. Onceleri hep penisim varmış gibi hissettim. Bu normalmiş. Daha sonra bu duygular yavaş yavaş köreldi.

Ameliyat sonrasında 6 hafta cinsel ilişkiye girmek yasak. Sonrasında da ilk aylarda dikkatli olmak gerekiyor. Ben korkumdan ancak Kasım ayında ilk deneyimimi yaşadım.  Bu deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim.

Maddi durumum yerinde olduğu için hiçbir zaman fuhuş yapmak zorunda kalmadım.  Daha önce homoseksüel ilişkilerim olmuştu ama kadın olarak ilk defa seks yapacaktım.  Akşam duşumu aldıktan sonra seksi iç çamaşırlarımı giydim. Mini etek ve topuklu ayakkabılarımı da giydikten sonra doğru travesti barlarından birine gittim.

Barda otururken yanıma iri yapılı bir erkek geldi. Adının Haluk olduğunu ve beni çok beğendiğini soyledikten sonra dansa davet etti.  Dans ederken elleri hiç boş durmuyor, tüm vücudumda dolaşıyordu.  Bacaklarımın arasında ereksiyon yerine tatlı bir sızı vardı.  Artık burada vakit kaybetmek istemiyordum.

Kulağına benim eve mi ? senin eve mi ? diye sorduğumda gözleri parlamıştı. Hemen arabasına atladık ve benim eve gittik.  Evden içeri girer girmez dudaklarıma yapıştı ve parçalarcasına emmeye başladı.  Yatak odasına doğru giderken üstümü çıkartmıştı. Beni kucağına alıp yatağa attı ve gene parçalarcasına eteğimi ve çoraplarımı çıkarttı.  Once dudaklarımı emdi sonra göğüslerimi ve aşağılara inmeye başladı.

Kalbim hızla atıyordu. Bacak aramdaki tatlı sızı artık tüm vücudumu kaplamıştı.  Bende boş durmuyor, Haluğun kaya gibi sertleşmiş erkeklik organıyla oynuyordum.  Ani bir hareketle başımı kavrayıp erkeklik organına doğru çekti.

Oral sekse başlamıştık.  O bana, ben ona  oral seks yapıyorduk.  Haluk gene ani bir hareketle beni sırt üstü yatırıp bacaklarımı açtı.  Ona bunun ilk cinsel deneyimim olduğunu, biraz yavaş olmasını söyledim.

Güldü ve hiç bir dönmenin kızlığını bozmamıştım dedi.    Gözlerimi kapattım,  Haluk yavaşça içime doğru kaydı.  Zevkten inliyordum.  Önce yavaş hareketlerle, daha sonra hızlanarak içimde gidip gelmeye başladı.  kadınlığın ne demek olduğunu o anda anladım. Her içime girişinde beni doldurduğunu hissediyor ve daha derine diye bağırıyordum.  Sonunda titreyerek boşaldı.

Ben daha doymamıştım. İçimden çıkar çıkmaz hemen erkekliğini emmeye başladım. Kısa süre içinde tekrar kazık gibi olmuştu.  Bu şekilde sabaha kadar seviştik.  Ertesi sabah uyandığımda yanımda yoktu. Komidinin üzerinde bir miktar para vardı. Kendi kendime sadece kadın değil orospu da oldun diye

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: