GÖT ACA BÖYLE SİKİLİR

Selam arkadaslar samsundan bu hikayeyi sizlere yazıyorum. sizlerin hikayelerini okuyunca yazmak istedim.

br hafta sonuydu ailem memlekete gitmişti. bende bunu fırsat bilerek evde kendi capımda eğlenmeye calısıyorrdum. birseyle ararken annemim iç çamaşırları gozume ilişti ve hepsini tektek denemeye basladım. tam sartı camasır üzerimdeyken kapı calındı ne yapacağımı sasırmıstım. durbunden baktımgımda karsımda yegenlerimi gordum. hemen uzerime birseyler giydim ve kapıyı actım. onlarda gec açmama sasırarak tuvaletteydın heralde rahatsız ettıysek gidelim geyikleri yaptılar.

bense onları içeri aldım. annemlerin gittiğini duyunca muhabbet etmeye gelmişler. ortalıgı toparlamak için eğilip doğruluyordum. annamin camasırının goruneceğini hiç tahmin etmemiştim bile. bir ara aralarında konustuklarını fark ettim ama ne oldugunu anlamadım. sonra buyuk yegen ne o abi renkli don mu giyiyorsun deyince soke oldum.  annemin camasırlarını gıyerken kendimi kadın gibi hissetmiştim ve onlara aldırmadan uztumu cıkarıp annamin camasırları yakısmamıs mı dedim. oanlar da sok olmuslardı.

 

ikisininde siklerinin kalktıgını hıssettım ve aralarına otorup siklerini oksamaya basladım. sonra biri sikimi oksarken diğeri beni öpüyordu. ikisinide ellerimle soydum. buyuk olanın sikini azıma almaya basladım. o sırada kucuk olan deliğimi yalıyordu. niyetini anlamıstım ve birsey demek içimden gelmiyordu. ilk olacağı için canımın acıyacağinı biliyordum. bunları dusunurken azımda bir doluluk hissettim. yegen azıma bosalmıstı. bunun tadını cıkartırken içime yavasca birseyler girdiğini hissettim. canım yanıyordu ama hosumada gidiyordu. bu sefer sırt ustu  yattım ve yegen daha hızlı sıkmeye baslamıstı. buyugu yeni bosalmasına rağmen sıkını dımdık tutmus ısranın ona gelmesini bekliyordu.

ufaklık bir anda ustume yıgıldı ve patladım dedi. bir anda kendimi geri cektim ama coktan içime bosalmıstı. ne yapacağımı bilmede deliğimden akan kanla karısık dollere bakarken buyuk sıra bende dedi ve hiç beklemeden soktu. canım cok yanmıstı. yarrağı benimkeinden bile buyuktu. muthıs zek alıyordum. kendine gelen ufaklık sikimi emmeye baslamıstı. bir yandan sikiliyor binyandanda ufaklıgı azından sıkıyordum hiç bu kadar buyuk bir zevk almamıstım. tam bosaldıgım sırada yegen sıkını gotumden cıkarttı ve uzerime bosalmaya basladı. ucumuzde cok fazla zevk almıstık

simdilerde ise yanlız kaldığım her zaman yada herhangi bir sakin nda sevisiyoruz.

yegenlerden sonra cekinmeden erkeklere kendimi anlatmaya basladım ve cok maceram gecti bir ara onlarıda sizlerle paylasmak istiyorum.Gönderen: absent_minded

 

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: